Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Vysoká škola sociální správní, vzdělávání Havířov, o.p.s.

Pro editaci firmy musíte být přihlášen:

Topování firmy

Zašlete SMS ve tvaru TOP 4958572 na číslo 9078950 pro TOPování na 7 dní. Cena PR SMS je 50 Kč. Zaslané SMS se sčítají.

Zvýraznění firmy

Zašlete SMS ve tvaru INZ 4958572 na číslo 9078979 pro zvýraznění na 10 dní. Cena PR SMS je 79 Kč. Zaslané SMS se sčítají.

Služby lze kombinovat. Každá SMS navyšuje dobu o uvedenou platnost. Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Po přijetí potvrzovací zprávy je služba aktivována ihned. Službu PR SMS provozuje MobilBonus s.r.o., infolinka 777717535 (po-pá 08-16h), help@mobilbonus.cz, www.mobilbonus.cz, www.premiumservices.cz. Kontakt na provozovatele serveru: info@inzeraty-inzerce.cz

Soukromá vysoká škola nabízí denní i kombinované studium v oborech sociální práce, veřejná ekonomika a správa, management v sociální oblasti. Celoživotní vzdělávání v oblastech veřejné správy, ekonomiky, výpočetní techniky, rekvalifikace, kurzy a školení úředníků.

Místo: Vítězslava Nezvala 801/1, 73601 Havířov, Město

Sponzorované odkazy:

Další údaje:

Výuka je zajišťována především profesory, docenty a odbornými asistenty z řad zaměstnanců školy, významnými odborníky z praxe a externími vyučujícími z vysokých škol celé ČR.

Produkty a služby:

Vysoké školy - vzdělávání.
Poslat dotaz firmě
Jméno a příjmení:
Email:
Telefon:
Váš dotaz:
Potvrzovací kód:
(prosím opište)