Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, Velehradská

Provozujeme soukromou základní uměleckou školu pro 600 žáků. Nabízíme hudební, výtvarné a taneční obory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549483
Kroměříž

Soukromá ZUŠ Trnka, Rodinná

Provozujeme soukromou základní uměleckou školu pro 350 žáků. Nabízíme výtvarné a literárně-dramatické obory. Zajišťujeme všeobecnou výchovu, kde mají žáci možnost rozvíjet svůj talent v kresbě, malbě, grafice, keramice, objektové a animační tvorbě. Vyučujeme keramiku a sochařství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549432
Plzeň, Lobzy

První soukromá základní umělecká škola, s.r.o.

Provoz základní umělecké školy. Výuka hry na klávesy, kytaru, zobcovou flétnu, housle a trubku. Výuka zpěvu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549383
České Budějovice 3
Sponzorované odkazy:

ZUŠ Třemošná

Provozujeme základní uměleckou školu pro 305 žáků. Nabízíme hudební obory. Zabýváme se výukou hry na housle, klavír, akordeon, příčnou, zobcovou flétnu, saxofon, klarinet a bubny. Vedeme soubory a orchestr. Účastníme se vystoupení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549330
Třemošná

ZUŠ Rumburk

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549275
Rumburk 1

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o.

Poskytujeme vzdělání v oborech programování, počítačové sítě a počítačová grafika a pro absolventy středních škol v oboru počítačová umění a design. Škola také pořádá kurzy v oblasti digitální fotografie, digitálního videa, multimediální tvorby a www stránek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549214
Hradec Králové

I. Německé zemské gymnasium

Gymnázium nabízí osmileté, šestileté, čtyřleté a dálkové studium s úplnou profilací cizích jazyků, humanitních a přírodovědných předmětů. Dbáme především na zvýšenou hodinovou dotací předmětů v posledních ročnících dle zájmu dalšího studia na VŠ.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549166
Brno, Staré Brno

Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9

Škola nabízí vzdělávání v denní i dálkové formě v oborech obchodník, obchodně podnikatelská činnost, prodavač (i v ročním zkráceném studiu), v nástavbovém studiu provoz obchodu, v denní formě v oboru cestovní ruch (i ve zkráceném 2letém studiu).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549155
České Budějovice 3

SŠES - Střední škola elektrotechniky a strojírenství

Střední škola zajišťuje výuku ve strojírenských, leteckých, telekomunikačních, elektrotechnických, dopravních (železnice) a ekonomických (finančnictví) oborech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549132
Praha, Záběhlice

Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů obchodní akademie, cestovní ruch, modelářství a návrhářství oděvů i uměleckořemeslné skla. Nástavbové studium podnikání pro absolventy učebních oborů. Moderně vybavená škola.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549082
Třeboň II
Sponzorované odkazy:

Střední odborná škola MILLS

Předškolní a mimoškolní pedagogika - obor, kterým si zajistíte nejen vzdělání, ale i práci. Nabízíme 4-leté denní maturitní studium pro absolventy ZŠ a dále 2-leté dálkové pomaturitní studium (výuka probíhá jedno odpoledne týdně).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549036
Čelákovice

Střední škola managementu a služeb, s.r.o.

Střední škola nabízí čtyřleté studijní obory: grafický design- propagační výtvarnictví, projektový management, management obchodu, cestovního ruchu a management sportu, kosmetické služby. Dále tříleté učební obory aranžér- vizuální propagace, kadeřník-vlasový design a kuchař-číšník.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549014
Praha, Háje

SOŠ multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Škola nabízí čtyřleté denní studium s maturitou výtvarného oboru Multimediální tvorba, se zaměřením na Animace a multimédia a Fotografie a média. Dále nabízíme studium oboru Ekonomika a podnikání s výtvarnými zaměřeními: Počítačová grafika a výtvarnictví, Design a programování her, Produkce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1548996
Praha, Chodov

PLZEŇSKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE, s.r.o.

Obchodní akademie nabízí denní i dálkové maturitní studium a pomaturitní studium. Volitelné obory obchodní akademie - Masmediální komunikace, Cestovní ruch, Sociálně - právní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1548825
Plzeň, Jižní Předměstí

SOŠ a SOU Neratovice

Nabízíme studium v oborech: veřejnosprávní činnost, karosář, mechanik opravář motorových vozidel, instalatér, zedník, kuchař-číšník, operátor skladování, prodavač, kadeřník, hotelnictví, gastronomie, obchodník, provozní technika, dopravní prostředky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1548801
Neratovice

Gymnázium Hello

Čtyřleté všeobecné gymnázium s rodinnou atmosférou a individuálním přístupem. Rozšířená výuka cizích jazyků i s rodilými mluvčími (angličtina, španělština, němčina).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1548772
Ostrava, Poruba

Hlídání dětí FAZOLKA - Žaneta Frantálová

Provozujeme soukromou mateřskou školku s celoročním provozem. Děti hlídáme od 1 roku. Nabízíme kroužky anglického jazyka, hudební výchovy či tvořivé dílny. Zajišťujeme taneční, pěvecké a venkovní aktivity na zahradě. K dispozici je vysokoškolsky vzdělaný personál.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1532311
České Budějovice 4

ZDRAVÁ ŠKOLKA

Jsme soukromá mateřská škola rodinného typu s nadstandardním vzdělávacím programem a nadprůměrnou kvalitou výchovy a vzdělávání. Zaměřujeme se na individuální přístup, prožitkovou formu vzdělávání, jazykové a pohybové vzdělávání a zdravý životní styl. Jsme registrovaní v Rejstříku škol.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1532150
Ostrava, Zábřeh

Mateřská škola U Potůčku, s.r.o.

Soukromá MŠ zapsána ve školském rejstříku. Aktuálně pořádáme již tradiční letní příměstský tábor. Zaměřena na environmentální výchovu, lesní pedagogiku, výuku německého jazyka a jízdu na koni. Maximální počet 13 dětí umožňuje individuální přístup. Od pondělí do pátku nepřetržitý provoz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1532058
Liberec XXIII-Doubí

Soukromá MŠ a jesle Veselá žabička

Soukromá mateřská škola a jesle s nadstandardním programem s celoročním provozem, denní výukou Aj pro děti 1 až 7 let s rozšířenou výukou etikety, s důrazem na individuální přístup k dítěti. Nabízíme kroužky: angličtinu, němčinu, balet, výtvarný, taneční a hlídání dětí. Nabízíme parkování v areálu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531982
Plzeň, Lobzy
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|