Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Vysoká škola podnikání a práva, a.s.

Jedna z prvních soukromých VŠ, mající přes 6000 absolventů. Poskytujeme bakalářské (Bc.), magisterské (Ing.) studium v programu Ekonomika a management v denní i dálkové formě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960000
Praha, Smíchov

Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Škola nabízí bakalářské studium jednooborové psychologie, bakalářské a magisterské studium sociální práce se zaměřením na komunikaci a psychoterapii, studium zdravotně sociální práce, celoživotní vzdělávání v psychoterapii, semináře, výcviky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959998
Praha, Háje

Masarykova univerzita Brno

Univerzita nabízí studium na devíti fakultách humanitního, přírodovědeckého a sportovního zaměření. Zúčastňujeme se soutěží o podporu výzkumných projektů. Klademe důraz na mezinárodní spolupráci se zahraničními univerzitami a vědeckými institucemi.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958576
Brno-město
Sponzorované odkazy:

Vysoká škola sociální správní, vzdělávání Havířov, o.p.s.

Soukromá vysoká škola nabízí denní i kombinované studium v oborech sociální práce, veřejná ekonomika a správa, management v sociální oblasti. Celoživotní vzdělávání v oblastech veřejné správy, ekonomiky, výpočetní techniky, rekvalifikace, kurzy a školení úředníků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958572
Havířov, Město

Vysoká škola podnikání, a.s.

Vysoká škola působí na trhu vzdělávání již přes čtrnáct let. U nás se podnikání skutečně vyučuje. Vyznává Baťovy principy, podporuje studenty v jejich začátcích a aktivně se zajímá o jejich uplatnitelnost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958570
Brno, Medlánky

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Veřejná vysoká škola s osmi fakultami a vysokoškolským ústavem. Univerzita s orientací na problematiku přírodních, sociálních a humanitních věd.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351058
České Budějovice 2

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Univerzita nabízí studijní obory se zaměřením na veterinární medicínu, veterinární hygienu a ekologii a farmacii vyučované v českém i anglickém jazyce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351024
Brno, Královo Pole

Technická univerzita v Liberci

Technická univerzita zajišťuje studium na šesti fakultách technického zaměření. Fakulta strojní, texitlní, přírodně-humanitní a pedagogická, ekonomická, mechatroniky, informatiky a mezioborových studií. Dále pak ústav zdravotnických studií, nanomateriály, pokročilé technologie a inovace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350978
Liberec I-Staré Město

Policejní akademie České republiky v Praze

Nabídka bakalářského, magisterského a doktorského studijního programu zaměřeného na bezpečnostně právní studia a bezpečnostní management.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350942
Praha, Kamýk

Univerzita Palackého v Olomouci

Provozujeme univerzitu, jenž zajišťuje studium na osmi fakultách humanitního, přírodovědeckého, pedagogického, právnického a sportovního zaměření.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350894
Olomouc
Sponzorované odkazy:

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně

Nabízíme studium na sedmi fakultách a jednom ústavu humanitního, technického, přírodovědeckého, zdravotnického a uměleckého zaměření. Provozujeme fakultu umění a designu, výrobních technologií a managementu, životního prostředí a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350862
Ústí nad Labem, Severní Terasa

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, spol. s r.o.

Soukromá vysoká škola zajišťující výuku bakalářských oborů sportovní a kondiční specialista a sportovní a volnočasový pedagog a navazjícího magisterského studia oboru wellness specialista. Nabízíme akreditovaný vzdělávací program vychovatelství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350821
Praha, Hostavice

Mendelova univerzita v Brně

Univerzita nabízí studium na fakultách agronomického, lesnického a dřevařského, provozně ekonomického či zahradnického zaměření i na fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií. Možnost studia v rámci programu LLP/Erasmus.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350776
Brno, Černá Pole

Univerzita obrany

Vzdělávání, výchova a příprava vojenských profesionálů pro potřeby Armády České republiky a vědecká činnost ve prospěch resortu Ministerstva obrany.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350749
Brno, Veveří

Česká zemědělská univerzita v Praze

Univerzita se zaměřením na zemědělská, technická a ekonomická studia a výzkum.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350720
Praha, Suchdol

Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o.

Soukromá vysoká škola nabízí bakalářské a magisterské studium se zaměřením na obory andragogika, speciální pedagogika, evropská hospodářskosprávní studia, manažerská studia, právo v podnikání, sociální a masová komunikace a vzdělávání dospělých.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550326
Praha, Žižkov

Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona, s.r.o.

Nabízíme vzdělání v bakalářském stupni studia ve studijním programu Nemovitý majetek s obory Realitní makléř a Oceňování nemovitostí. Provádíme kurzy ke zkouškám insolvenčního správce a mediátora. Dále vyučujeme angličtinu. Zaměřujeme se také na stavební angličtinu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550223
Brno, Trnitá

Bankovní institut vysoká škola

Studium na soukromé vysoké škole v oborech: Bankovní management, Ekonomika a management podniku, Informační technologie a management, Oceňování majetku, Finance. Jsme akreditovaným certifikačním orgánem v oblasti účetnictví a oceňování majetku. Kurzy celoživotního vzdělávání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550117
Praha, Stodůlky

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

VŠFS je stabilní soukromá univerzita, která je na trhu přes 15 let. V portfoliu má všechny stupně vzdělání (bakalářské, magisterské, doktorské). Lze studovat manažerská studia MBA, nebo programy v angličtině. VŠFS je držitelem certifikátu ECTS Label, který zaručuje kvalitu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550008
Praha, Vršovice

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze

Provozujeme vzdělávací instituci s nabídkou výuky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů včetně programů celoživotního vzdělávání. Poskytujeme možnost studia při zaměstnání. Zaměřujeme se na vzdělávání v ekonomickém a manažerském oboru či inženýrské pedagogice.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549958
Praha, Dejvice
1 2 > >|