Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Školky a jesle Elánek

Elánek je moderní koncept soukromých mateřských školek a jeslí. Od 1.9.2016 jsme otevřeli 4 nové provozy v Brně (Bystrc, Královo Pole, Žabovřesky) a těšíme se na děti již od 12ti měsíců. Malé skupinky dětí. Max 4-6 dětí na jednu pečující osobu. Nabízíme, krásné, nové prostory, moderní vybavení, vlastní zahrádku, či terasu více než 250m2, každodenní...
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4970085
Brno 35

Medvídkova mateřská škola, z. ú.

Mateřská škola pro děti od 2 – 6ti let. Družina- pro děti prvého stupně ZŠ. Výchova a vzdělávání dětí, hudební, dramatická, výtvarná výchova a pohybová výchova či jóga, kroužek logopedické prevence a angličtiny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959988
Praha, Uhříněves

4kids24 - soukromá školka

Provozujeme soukromou mezinárodní mateřskou školu s výukou cizích jazyků. Zájmové kroužky pro děti např. tanečně-pohybový, dramatický kroužek, šikovné ručičky, flétnička, kytara, malý přírodovědec, jazykové kroužky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959986
Praha, Dejvice
Sponzorované odkazy:

Dobrá školka Praha, Čimice

Jsme česká soukromá školka. Přijímáme děti od 2 let. Max. 10 dětí na 1 učitele. Podporujeme logické myšlení. Pomáháme tento svět otevírat nejen nadaným dětem. Základem je NTC systém Menzy ČR. Naše přednosti: dobrá cena, odpolední kluby, akce pro rodiče s dětmi, výuka angličtiny i pro mladší školáky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958556
Praha, Čimice

Mateřská školka Seminarium

Jsme nestátní mateřská škola. Pro děti od 2 do 6 let. Důraz je kladen na dramatiku, rytmiku, logopedii, hudební výchovu, pohyb a tanec, výtvarné činnosti, ale ani jiné aktivity dětem nechybí. Slevy pro sourozence. Pro rodiče samoživitele: cena dohodou mimo ceník.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958554
Praha, Bohnice

Mateřská škola Beruška, s.r.o.

Jsme soukromá mateřská škola rodinného typu. Klidná vilová čtvrť, velká zahrada, parkování. Program dle individuálního výběru. Angličtina 6 hod. týdně hravou formou. Mateřská škola zaměřena na přirozený a zdravý vývoj dítěte. 22 dětí na 4 pedagogy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958552
Praha, Běchovice

Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41

Jsme dvoutřídní mateřskou školou, která má rodinnou atmosféru. Nabízíme výtvarný kroužek, hru na flétnu, sportovní kroužek, keramiku a seznámení s angličtinou. Vyjíždíme s dětmi na ozdravné pobyty. Naším cílem je šťastné dítě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345697
Ústí nad Labem, Střekov

Anglická školka a škola Kryštof

Školky a Club Junior v různých lokalitách. Profesionální v přístupu i obsahu. Nabízíme výuku angličtiny pro děti od 3 do 18 let a výuku angličtiny, němčiny a španělštiny pro dospělé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345610
Praha, Vinohrady

Mateřská škola Beránek, s.r.o.

Soukromá mateřská škola pro děti od 2 do 6 let, akreditovaná MŠMT. Nabízíme kvalitní péči a výuku dle vlastního vzdělávacího programu. Uplatňujeme individuální přístup ke každému dítěti. Zápis k docházce probíhá během celého školního roku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332730
Praha, Kamýk

Školička Na Vyhlídce

Provozujeme soukromou mateřskou školu a jesle pro děti od 18 měsíců. Individuální přístup k dětem, odborný personál, vzdělávací programy, nadstandardní péče o děti. Pohybové, kreativní i jazykové kurzy. Krásné prostředí s vlastní zahradou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332446
Praha, Prosek
Sponzorované odkazy:

Medvídkova školka

Mateřská škola pro děti od 2 – 6ti let. Aktivity: výtvarná výchova, zpívánky, angličtina, rytmika, cvičení a jóga, tanečky, keramika, jezdecká školka, didaktické a preventivně-logopedické hry, rozvoj řeči a slovní zásoby, předškolní příprava a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332354
Praha, Uhříněves

Mateřská škola Meziškolská

MŠ pro děti od 3 - 6ti let s možností zvykací doby na začátku docházky. Nabízíme kvalitní výchovný program, sportovní činnosti, divadla v MŠ, letní tábor, kroužky - AJ, výtvarná a tělesná výchova, plavání, všestranná příprava na vstup do ZŠ.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332281
Praha, Břevnov

Montessori školka a vzdělávací centrum Vyšehrádek s.r.o.

Rodinné centrum funguje jako montessori školka a mateřská školka. Zároveň pořádáme příměstské tábory, kurzy neverbálních technik, jógu, kroužky, montessori pracovny, vzdělávání, cvičení rodičů a dětí, montessori kurzy (i pro dospělé) a výrobu montessori pomůcek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332154
Praha, Vyšehrad

SOVIČKA Mateřská školka

Nově otevřená soukromá mateřská škola se nachází v klidném prostředí s kapacitou 25 dětí. Přijímáme děti od 1,5 do 6 let na celodenní nebo dopolední docházku. V objektu velká zahrada, v klidném okolí školky možnost bezpečných vycházek. Nabízíme pro děti pestrou stravu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332038
České Budějovice 3

Průhonická labuť, s.r.o.

Anglická školka, česko-anglická školka, jesle, zájmové kroužky a kurzy angličtiny. Jedinečné vzdělávací programy. Rodilí mluvčí, logopedie, psychologické poradenství. Nadstandardní vybavení, interaktivní tabule, I care systém.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331889
Čestlice

Školička Pohádka

Naše školka rodinného typu se nachází v klidné části centra města. Přijímáme děti od 2 – 5 let. Máme bohaté zkušenosti s dětmi, které se obtížně přizpůsobují velkému kolektivu. Doba hlídání je individuální, zápis celoroční.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331780
Praha, Vršovice

Hlídání dětí FAZOLKA - Žaneta Frantálová

Provozujeme soukromou mateřskou školku s celoročním provozem. Děti hlídáme od 1 roku. Nabízíme kroužky anglického jazyka, hudební výchovy či tvořivé dílny. Zajišťujeme taneční, pěvecké a venkovní aktivity na zahradě. K dispozici je vysokoškolsky vzdělaný personál.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1532311
České Budějovice 4

ZDRAVÁ ŠKOLKA

Jsme soukromá mateřská škola rodinného typu s nadstandardním vzdělávacím programem a nadprůměrnou kvalitou výchovy a vzdělávání. Zaměřujeme se na individuální přístup, prožitkovou formu vzdělávání, jazykové a pohybové vzdělávání a zdravý životní styl. Jsme registrovaní v Rejstříku škol.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1532150
Ostrava, Zábřeh

Mateřská škola U Potůčku, s.r.o.

Soukromá MŠ zapsána ve školském rejstříku. Aktuálně pořádáme již tradiční letní příměstský tábor. Zaměřena na environmentální výchovu, lesní pedagogiku, výuku německého jazyka a jízdu na koni. Maximální počet 13 dětí umožňuje individuální přístup. Od pondělí do pátku nepřetržitý provoz.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1532058
Liberec XXIII-Doubí

Soukromá MŠ a jesle Veselá žabička

Soukromá mateřská škola a jesle s nadstandardním programem s celoročním provozem, denní výukou Aj pro děti 1 až 7 let s rozšířenou výukou etikety, s důrazem na individuální přístup k dítěti. Nabízíme kroužky: angličtinu, němčinu, balet, výtvarný, taneční a hlídání dětí. Nabízíme parkování v areálu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531982
Plzeň, Lobzy
1 2 > >|