Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů propagační design a reprodukční grafik. Součástí je školní jídelna. Vydáváme školní časopis. Navštěvujeme exkurze a výstavy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959996
Velké Poříčí

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí

Provozujeme státní střední odbornou školu. Vyučujeme čtyřleté obory uměleckořemeslné zpracování skla, výtvarné zpracování skla a světelných objektů, průmyslového designu, užité malby nebo uměleckořemeslného zpracování textilu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4959994
Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou

Střední umělecká škola a ZUŠ Zámeček

Střední škola poskytuje SŠ vzdělání s maturitou v uměleckých oborech: malba, grafika a design, fotografie, kamenosochařství a restaurování. Výuku realizují profesionální umělci a zkušení pedagogové v tvůrčí atmosféře v top materiálově vybavených ateliérech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958568
Plzeň, Severní Předměstí
Sponzorované odkazy:

SOŠ multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Škola nabízí čtyřleté denní studium s maturitou výtvarného oboru Multimediální tvorba, se zaměřením na Animace a multimédia a Fotografie a média. Dále nabízíme studium oboru Ekonomika a podnikání s výtvarnými zaměřeními: Počítačová grafika a výtvarnictví, Design a programování her, Produkce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958566
Praha, Chodov

Střední umělecká škola v Liberci, s.r.o.

Střední umělecká škola v Liberci, s.r.o. Zaměřujeme se na propagační výtvarnictví, počítačovou grafiku a design.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958564
Liberec XXX-Vratislavice

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů design skla, aplikovaná chemie a produktový design.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347729
Železný Brod

ZUŠ Miloslava Stibora - výtvarný obor, Olomouc

Provozujeme základní uměleckou školu s celkovou kapacitou 640 míst. Zaměřujeme se na výuku výtvarného oboru. Pro žáky pořádáme kulturní a společenské akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347629
Olomouc, Nová Ulice

ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov

Základní umělecká škola pro 1200 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347527
Havířov, Město

ZUŠ Zlín, Štefánikova

Základní umělecká škola pro 1400 žáků. Nabízíme výuku ve výtvarném, hudebním, tanečním a literárně-dramatickém oboru. Organizujeme koncerty i výstavy. Účastníme se různých soutěží a akcí. Věnujeme se hře na klavír, varhany, akordeon, flétnu, cimbál i zpěvu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347423
Zlín

Střední umělecká škola Ostrava

Státní střední odborná škola zajišťuje výuku čtyřletých oborů v oblastech design, fotografie, grafika, animace, ilustrace, keramika a malba. Kapacita školy je 256 studentů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347346
Ostrava, Moravská Ostrava
Sponzorované odkazy:

ZUŠ Bedřicha Smetany Nové Město nad Metují

Základní umělecká škola pro 700 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Žáci se účastní různých výtvarných a pěveckých soutěží i tanečních přehlídek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347259
Nové Město nad Metují

Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara Praha

Státní střední umělecká škola pro 140 žáků zajišťující výuku čtyřletých oborů grafický design a výtvarné zpracování keramiky a porcelánu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347132
Praha, Vinohrady

Střední škola umění a designu, stylu a módy a Vyšší odborná škola Brno

Státní střední škola zajišťující výuku čtyřletých oborů užitá malba, fotografie a média, obchodní podnikání a propagace, modelářství a návrhářství oděvů, scénická a výstavní tvorba, grafický a průmyslový design. Pořádáme lyžařské, vodácké a sportovně turistické kurzy. Nabízíme sportovní kroužky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347049
Brno-město

ZUŠ Plzeň, U Jam

Základní umělecká škola pro 900 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů. Žáci mohou navštěvovat výuku hry na klavír, smyčce, dechové nástroje, kytaru, bicí, akordeonové a keyboardové nástroje. Dále se mohou věnovat zpěvu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346802
Plzeň, Bolevec

ZUŠ Praha 7, Šimáčkova

Provozujeme základní uměleckou školu pro 930 žáků se zaměřením na výuku hudebních a výtvarných oborů. Nabízíme výuku hry na klavír, cembalo, flétnu, hoboj, housle kytaru, harfu a další. Vedeme chlapecký a komorní pěvecký sbor.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346738
Praha, Holešovice

ZUŠ Plumlov

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Vyučujeme hru na housle, violu, kontrabas, klavír, elektrické klávesové nástroje, varhany, zobcové a příčné flétny, hoboj, klarinet, saxofon, trubku, tubu, bicí či na kytaru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549713
Plumlov

ZUŠ Vladislava Vančury Háj ve Slezsku

Provoz základní umělecké školy pro 600 žáků se zaměřením na výuku hudebních a výtvarných oborů. K dispozici je akordeonové, strunné, dechové, klávesové, smyčcové a pěvecké oddělení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549666
Háj ve Slezsku

ZUŠ Miroslav, Komenského

Základní umělecká škola pro 190 žáků. Zaměřujeme se na výuku hudebních a tanečních oborů. Vyučujeme hře na dechové i smyčcové nástroje, flétnu, klavír, klarinet a saxofon. Účastníme se soutěží, koncertů a různých vystoupení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549617
Miroslav

ZUŠ Němčice nad Hanou

Provozujeme základní uměleckou školu pro 701 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Pořádáme soutěže a projekty ve všech oborech. Vyučujeme hraní na klávesové, smyčcové, dechové či bicí nástroje a kytaru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549571
Němčice nad Hanou

SZUŠ D-MUSIC Kroměříž, Velehradská

Provozujeme soukromou základní uměleckou školu pro 600 žáků. Nabízíme hudební, výtvarné a taneční obory.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549483
Kroměříž
1 2 > >|