Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Praha 4, K Milíčovu

Provozujeme základní školu pro 926 žáků. Disponujeme družinou pro 330 dětí a jídelnou. Snažíme se vytvořit pro žáky klidnou a příjemnou atmosféru. Uplatňujeme osvědčené formy výuky a zaměřujeme se na výuku cizích jazyků již od 1. třídy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960004
Praha, Háje

Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda

Základní škola pro 750 žáků se školní družinou a jídelnou. Organizujeme lyžařská výcvik. Nabízíme sportovní, výtvarné, pěvecké, turistické, střelecké a keramické zájmové kroužky. Vydáváme školní časopis.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4960002
Odolena Voda

Základní škola a mateřská škola Basic, o.p.s.

Soukromá základní škola. Nabízíme důkladný, vzdělávací program, kde žák – student studuje samostatně, se silným důrazem na praktické učení a to u dětí od od 1. do 9. třídy. Součástí školy je i studijní centrum.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958588
Brno, Židenice
Sponzorované odkazy:

Základní škola NEMO

Jsme malá základní škola pro první stupeň s rozšířenou výukou jazyků. Angličtina od 1. třídy dopoledne i v rámci odpoledních kroužků. Rodilý mluvčí je přítomen i v běžných předmětech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958584
Říčany, Pacov

The Prague British School

Naše škola navazuje na činnost The British International School. Škola nabízí britské vzdělání dětem od 18ti měsíců do 18ti let v anglickém jazyce. Byla založena v roce 1992 pro děti z české i mezinárodní komunity.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958580
Praha, Kamýk

ZŠ profesora Josefa Brože Vlachovo Březí

Základní škola pro 450 žáků s družinou a jídelnou. Děti ve školní družině jsou zapojeny do různých kroužků jako je Kutílek, sportovní hry, aerobik, prostory ŠD využívají děti k tvoření, hraní a odpočinku po vyučování.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350682
Vlachovo Březí

ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí

Základní škola pro 850 žáků se školní jídelnou a družinou. Škola je členěna na první a druhý stupeň. Na druhém stupni je v každém ročníku zřízena jedna třída s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350635
Nové Strašecí

ZŠ a MŠ Praha-Vinoř, Prachovická

Základní škola pro 540 žáků se školní družinou a jídelnou. Nabízíme zájmové kroužky anglické konverzace, tenisu, keramiky, výpočetní techniky, florbalu, badmintonu a divadla. V objektu se nachází tělocvična.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350591
Praha, Vinoř

ZŠ Svitavy, nám. Míru

Základní škola pro 500 žáků se školní družinou a knihovnou. Součástí školy jsou dvě tělocvičny, travnaté hřiště a hřiště s umělým trávníkem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350543
Svitavy, Město

ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Přerov

Provozujeme státní základní školu pro 690 žáků se školní družinou a jídelnou. Pořádáme výlety, exkurze, kurzy a výcviky. Navštěvujeme divadelní představení a koncerty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350511
Přerov II-Předmostí
Sponzorované odkazy:

ZŠ a MŠ Ostrava-Výškovice, Šeříková

Základní škola pro 600 žáků s jídelnou a družinou. V rámci výuky organizujeme návštěvy divadelních představení, tvůrčích dílen, exkurzí, besed a výstav. Zajišťujeme plaveckou výuku. Pořádáme velikonoční a vánoční jarmarky i sportovní soutěže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350460
Ostrava, Výškovice

I. ZŠ Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka

Základní škola pro 600 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme keramický, pěvecký, sportovní, jazykový a včelařský kroužek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350430
Roudnice nad Labem

ZŠ Říčany, Bezručova

Základní škola pro 750 žáků s družinou. Klademe důraz na vzdělávání žáků s poruchami učení, na podchycení a rozvíjení talentu, na rozvoj jazykových dovedností a rozvoje hudebnosti žáků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350390
Říčany, Radošovice

ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora

Základní škola pro 610 žáků s družinou a jídelnou a výukou anglického jazyka. Nabízíme zájmové kroužky cyklo-turistický, literárně-historický či anglického jazyka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350359
Kutná Hora, Hlouška

ZŠ a MŠ Brno, Pastviny

Základní škola pro 540 žáků s družinou a jídelnou. K dispozici jsou pohybové, výtvarné a kvízové kroužky a kroužek angličtiny, gymnastiky a plavání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350306
Brno, Komín

Beehive International School

Soukromá mateřská a základní škola. Kvalifikovaní a zkušení pedagogové využívají svým individuálním přístupem osobního maxima každého dítěte. Školka i škola sídlí v klidné lokalitě Královských Vinohrad.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1551223
Praha, Vinohrady

Kouzelné školy - mateřská škola a základní škola

Naše mateřská a základní škola vznikly v roce 2009 jako školská právnická osoba s cílem využívat při vzdělávání metodu Montessori, a tím rozvíjet přirozené nadání každého dítěte. Naší vizí jsou spokojené a vyrovnané děti, které navštěvují školu s radostí a nadšením.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1551166
Praha, Vršovice

DINO SCHOOLS of PRAGUE, a.s.

V ČR ojedinělá koncepce propojení tří na sebe navazujících školních zařízení - mateřská škola, základní škola (1. - 5. ročník), osmileté gymnázium, poskytující plnohodnotné základní a středoškolské vzdělání zaměřené především na výuku cizích jazyků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1551112
Praha, Petrovice

Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova, s.r.o.

Provoz soukromé základní školy se zaměřením na výuku žáků nadaných či motivovaných. Základní téma učiva rozdělujeme na historické, přírodovědné, zeměpisné, kulturní. Klademe důraz na výtvarné, hudební i pracovní činnosti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1551029
Sokolov

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium

Provozujeme anglickou základní školu a školní družinu s nabídkou zájmových kroužků. Vyučujeme formou hry. Nabízíme česko-anglický vzdělávací program. Pořádáme tématické výlety. Vyznačujeme se širokou nabídkou mimoškolních aktivit.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550959
Jesenice, Osnice
1 2 > >|