Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Heřmánek - jesle, mateřská škola, základní škola

Mateřská školka a jesle předcházejí přípravnému ročníku do základní školy a základní škole. Všechny školy se vyznačují malým počtem dětí ve třídě, dobrými vztahy, zábavným a zajímavým programem, rozšířenou výukou anglického jazyka, podporou zábavné vědy pro děti od 5 let.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531958
Praha, Kobylisy

Soukromá školka Livingston

Soukromá školka pro děti od 2 – 5 let. Nabízíme rozmanité Montessori pomůcky zejména z praktického života. Maximálně 8 dětí ve skupině, tělocvična, zahrada, zdravé stravování. Zázemí zájmového centra Livingston.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531907
Praha, Čakovice

Mateřská škola Hello

Soukromá česko-anglická mateřská bilingvní školka. Nabízíme kvalitní pedagogy. Jazyková výuka angličtiny probíhá přirozenou a zábavnou cestou. Principy mezinárodního programu Začít spolu. Nabízíme moderní prostory, individuální přístup a malé skupiny. Rodilí mluvčí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531841
Ostrava, Dubina
Sponzorované odkazy:

Mateřská škola Trojská labuť, s.r.o.

Jazyková školka, jesle, zájmové kroužky a kurzy angličtiny. Jedinečné vzdělávací programy. Vyučujeme angličtinu hravou formou. Rodilí mluvčí, logopedie, psychologické poradenství. Nadstandardní vybavení, interaktivní tabule, I care systém, sauna. Nacházíme se v novostavbě v sousedství CHKO Trója.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531653
Praha, Troja

Anglická školka a jesle MONTY

Jsme soukromá anglická mateřská škola a jesle. Učí rodilí mluvčí, rodinná školka a jesličky, kapacita je 24 dětí, 8 dětí v jeslích, montessori prvky doplněné o projektové vyučování, bilingvní školka, dvojjazyčná školka, česko-anglická školka, jesle pro děti od 1 roku, návaznost na ZŠ Monty School.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531592
Ostrava, Třebovice

Mateřské školy - Školička Nademlejnská Praha, Hloubětín

Školka je ve velmi dobré dostupnosti MHD i Vaším autem a zároveň nedaleko krásné přírody vhodné k procházkám a mnoha zábavným dobrodružstvím. Je zde cyklostezka, rybník, park i les. Přijímáme děti od 2 do 7 let. Navazujeme na státní školky. K dispozici jsou 3 třídy na rozloze 500m a vlastní zahrada.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1531402
Praha, Hloubětín

Česko-anglická základní škola Hello v Ostravě

Jsme soukromá bilingvní škola s výukou předmětů v českém a anglickém jazyce již od 1. třídy. Dětem vytváříme nadstandardní vzdělávací a volnočasový program v angličtině, podnětné a pohodové školní prostředí s prostorem pro tvořivost a individualitu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1285176
Ostrava, Dubina

Vysoká škola sociálně správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov, o.p.s.

Vysokoškolské studium bakalářských oborů. Nabízíme denní, kombinované studium v oborech veřejná ekonomika a správa, management v sociální oblasti. Celoživotní vzdělávání v oblastech veřejné správy, ekonomiky, výpočetní techniky a rekvalifikace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1285033
Havířov, Město

ZUŠ Elementária, s.r.o. Umělecká škola - výuka hudebního, tanečního oboru

Provozujeme základní uměleckou školu pro 140 žáků. Nabízíme hudební a literárně-dramatické obory. Zabýváme se výukou hry na klavír, kytaru, zobcovou i příčnou flétnu, housle, trubku a akordeon. Vedeme pěvecký sbor.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1284894
Plzeň, Bolevec

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň

Nabízíme učební obor Rybář, studijní obor Ekologie a ochrana krajiny-vodohospodář a 2-leté nástavbové studium Rybářství. Bezproblémové pracovní uplatnění.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1284769
Třeboň II
Sponzorované odkazy:

ČESKO - ANGLICKÁ ŠKOLKA domeček Praha, Stodůlky

Česko-anglická školka je určená dětem od 2 do 6 let. Nízký počet dětí na jednoho zkušeného učitele garantuje individuální přístup. Nabízíme bezpečně prostředí v prostorné vile se zahradou. Angličtinu si u nás děti osvojují velmi přirozeně.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1284620
Praha, Stodůlky

Anglická základní škola Brno, Staré Brno

Jsme úplnou soukromou anglickou základní školou rodinného typu s 12 až 16 žáky v jedné třídě. Nabízíme výuku anglického jazyka jako povinného předmětu již od prvního ročníku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953534
Brno, Staré Brno

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o. Praha, Troja

Provozujeme soukromou vysokou školu nabízející studium v akreditovaných Bc. a Mgr. oborech Hotelnictví v české i anglickém jazyce, Management cestovního ruchu, Marketingové komunikace ve službách, Management hotelnictví a lázeňství, Management destinace cestovního ruchu a MBA.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953463
Praha, Troja

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň

Nabízíme obory s maturitní zkouškou: Ekonomika a podnikání - cestovní ruch, zahraniční obchod, vnitřní obchod a obory výtvarného zaměření – Grafický design, Design interiéru a Multimediální tvorbu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953385
Plzeň, Jižní Předměstí

Střední škola Horní Bříza - Střední školy, vzdělávání

Učiliště nabízí vzdělávání a získávání kvalifikace ve dvouletých a tříletých učebních oborech. Vyučuje obory Sádrokartonář, Keramik, Zámečník, Elektrikář, Keramické práce, Kamnář, Obkladač, Strojní výroba, Elektrotechnická výroba, Keramický průmysl.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953299
Horní Bříza

Soukromá Mateřská škola Pro Family - Čiperka Praha, Modřany

Modřanská soukromá školka s více než 23 letou tradicí a vlastním vzdělávacím programem v síti MŠMT. Jsme 1. soukromá MŠ otevřená v ČR. Angličtina, tenis, plavání, koně, tanečky, keramika, školky v přírodě, na horách i u moře, noční a víkendové hlídání dětí. Vlastní kuchyně, kvalifikovaní pedagogové.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953232
Praha, Modřany

Soukromá základní škola, spol. s r.o. Ostrava, Vítkovice

Základní škola se profiluje rozšířenou výukou angličtiny (rodilý mluvčí), prací s nadanými žáky, bezpečným prostředím a rodinnou atmosféru. Výhodou je 23letá historie, moderní budova, nadstandardní vybavení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920795
Ostrava, Vítkovice

NEWTON College - vysoká škola managementu a psychologie

Vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie. Nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR roku 2012 – 2014.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920699
Brno-město

Střední škola umělecká a řemeslná

Obory - maturitní, učební a nástavbové obory zaměřené na uměleckořemeslné zpracování dřeva, kovů, výrobu nábytku: truhlář, čalouník, umělecký truhlář a řezbář, umělecký kovář, nábytkář, podnikání - také dálkové studium, rekvalifikace, kurzy, zakázky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920627
Praha, Hlubočepy

Euroškola - střední odborná škol Praha, Troja

Soukromá střední odborná škola zaměřená na výuku ekonomických předmětů a cizích jazyků. Nabízíme obor Ekonomika a podnikání - 4 roky maturitní denní studium a obor Podnikání - 2 roky dálkové nástavbové studium.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920532
Praha, Troja
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|