Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Fantazie – akreditovaná mateřská škola Brno, Žabovřesky

Česko-anglická mateřská škola akreditovaná MŠMT, pro děti od 2,5 roku do 7 let. Zrekonstruovaná školka s nadstandardně vybavenými třídami, interaktivními tabulemi. Zahrada o rozloze 4.000 m2, projekt Živá zahrada, tělocvična, keramická dílna. Maximálně 18 dětí ve třídě. Děti jsou pojištěny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920461
Brno, Žabovřesky

Základní škola Hostivař Praha

Základní škola s rozšířenou výukou moderní gymnastiky, cyklistiky amerického fotbalu s mnoha venkovními hřišti v přírodním areálu v údolí Botiče
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 694081
Praha, Hostivař

Základní škola Mendíků

Základní škola s mateřskou školou a rozšířenou výukou matematiky od 6. ročníku, společné akce pro ZŠ a MŠ, družina, vzdělávací program Škola s mosty do života, výuka AJ od 1. ročníku, přípravná třída pro předškoláky, organizujeme ozdravné pobyty a ŠVP.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693963
Praha, Michle
Sponzorované odkazy:

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

Nabízíme akreditované bakalářské a magisterské programy vyučované v angličtině. Poskytujeme studium založené na amerických a britských tradicích a multikulturní prostředí. Možnost studia na partnerských univerzitách v USA.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693830
Praha, Malá Strana

Vysoká škola práva, politologie CEVRO Institut, o.p.s.

Vysoká škola práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693662
Praha, Nové Město

ZUŠ Ilji Hurníka Praha 2 umělecká škola

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693458
Praha, Vinohrady

ZUŠ Marie Podvalové, umělecká škola

ZUŠ Marie Podvalové, Základní umělecká škola pro 620 žáků s výtvarným, literárně-dramatickým a hudebním oborem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693307
Praha, Čakovice

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha, Hloubětín

Státní střední odborné učiliště zajišťuje výuku čtyřletých a tříletých oborů hotelnictví a gastronomie a nástavbového studia v oboru podnikání. Škola má vlastní domov mládeže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693080
Praha, Hloubětín

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické

Jsme jediná komplexní škola puškařských a uměleckých oborů v celé ČR. Naše střední škola nabízí tříleté učební, čtyřleté maturitní obory, rekvalifikace a dálkové bakalářské studium. Možné ubytování pro studenty, stravování a bohaté sportovní vyžití.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 692963
Uherský Brod

Riverside School Prague - Early Years

Soukromá mezinárodní školka pro děti 3-5 let v příjemném prostředí. Výuka probíhá v angličtině a je vhodná pro děti všech národností i bez znalosti AJ. Individuální přístup a přátelská atmosféra. Návazný program v naší Primary School.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 692773
Praha, Bubeneč
Sponzorované odkazy:

Soukromá mateřská škola Rotunda, s.r.o.

Provoz soukromé mateřské školy, od září 2011 zapsané v Rejstříku škol. Přijímáme děti ve věku 18 měsíců - 6 let. Nabízíme kroužky i pro veřejnost - Kutil, Moje zvířátko, Moderní tanec, Dětská jóga a v případě zájmu angličtina a jiné kroužky. Nízký počet dětí ve třídách. Používáme prvky Montessori.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 692638
Praha, Zbraslav

Základní škola INTEGRA BRNO

Individuální péči o žáky zajistí zkušení pedagogové v méně početném kolektivu, v němž se budou nadstandardně věnovat mimo jiné výuce anglického jazyka či informačních technologií. Naše škola rodinného typu využívá jak přímého propojení základní školy a prestižního gymnázia, tak i partnerství s MU.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40545
Brno, Líšeň

Základní škola Spektrum, s.r.o.

Základní škola rodinného typu s rozšířenou výukou angličtiny a 2 h. týdně s rodilými mluvčími. Školní družina od 7 do 17:30 pro všechny žáky s širokou nabídkou zájmových kroužků. Interaktivní výuka od 8:30.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40543
Praha, Prosek

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze

Škola nabízí nadaným dětem nadstandardní vzdělávací přístup, jehož cílem je naplnění vědomostních, poznávacích, emocionálních a sociálních potřeb žákyň a žáků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40541
Praha, Břevnov

ART & DESIGN INSTITUT, s.r.o.

1. soukromá VŠ uměleckého výtvarného zaměření v ČR. Mezinárodně uznávaný Bc.A. s mezinárodními kontakty. Vyučují renomovaní umělci a profesoři. Umělecká vysoká škola s moderní koncepcí pro moderní umělce. Studium umění slouží pro praxi a kvalitní uplatnění, souběžné studium 2 kreativních předmětů
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40539
Praha, Nusle

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva, a.s.

Nabízíme bakalářské (Bc.) studium v oborech Aplikovaná informatika, Manažerská ekonomika, Právo ve veřejné správě a Právo v podnikání. Obory jsou zaměřené na informatiku, ekonomiku a právo. Studium ve všech oborech probíhá jak formou prezenčního studia, tak i formou dálkového studia.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40537
Praha, Smíchov

Soukromá vysoká škola ekonomických studií

Nabízíme magisterské studium v oborech Ing.: Strategický management, Management firemních financí, Management v mezinárodním podnikání. Bakalářské studium Bc.: Mezinárodní ekonomika a právo, Management organizací a Účetnictví. Je možné studium prezenční i kombinované (dálkové).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40535
Praha, Libeň

ZUŠ Nové Město pod Smrkem

Nabízíme vzdělání v oboru hudebním - hra na klavír, zobcová flétna, akordeon, kytara. Nabízíme také výuku v oboru výtvarném a literárně dramatickém.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40533
Nové Město pod Smrkem

Soukromá základní umělecká škola R+P Bartůňkových, v.o.s.

Vyučujeme v oboru tanečním a dramatickém. Taneční obor zahrnuje výuku lidového tance, moderního tance, stepu, pohybovou a gymnastickou průpravu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40531
Brno, Královo Pole

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola

Jsme osmileté gymnázium a ZUŠ - Hudba. Škola nabízí hudební studium, umění, hudební přípravku pro malé děti, housle, klavír, violoncello, zpěv, sbor, orchestr, band, saxofon, kytaru, zobcovou flétnu, klarinet, trubku, trombon, bicí a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40528
Brno, Lesná
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|