Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Střední průmyslová škola dopravní

Nabízíme čtyřleté a tříleté obory středního vzdělání pro žáky jak s intelektuálními, tak s manuálními předpoklady pro studium. V oborech konstrukce a provozu elektronických počítačových systémů a ekonomiky dopravy, elektrooborech, autooborech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40526
Praha, Motol

Sportovní a podnikatelská střední škola

Střední škola nabízí jak všeobecné vzdělání (cizí jazyky, počítače, informatika, internet), tak odbornost (podnikání, ekonomika, management, marketing, personalistika, účetnictví, možnost studia fotbalu a hokeje).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40524
Plzeň, Východní Předměstí

Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o.

Naše hotelová škola nabízí střední vzdělání s maturitní zkouškou: obor hotelnictví, gastronomie, cestovní ruch, nástavbové studium: obor gastronomie, podnikání a střední vzdělání s výučním listem: obor kuchař - číšník, cukrář.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40520
Praha, Klánovice
Sponzorované odkazy:

Sunny Garden, s.r.o.

Anglická školka pro děti od 2-7 let i bez znalosti angličtiny. Děti se učí pomocí her a zážitků od rodilých mluvčí. Program je postaven na americkém kurikulu, skupina 6 dětí. Pokračování angličtiny v bilingvní třídě. Svoz dětí, odpolední kluby, menza, BIO svačiny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40518
Praha, Čimice

Veselá školka s.r.o.

Prestižní soukromá mateřská škola, akreditována MŠMT, s vlastním moderním individuálním vzdělávacím programem a mnoha doplňkovými aktivitami. Dítě u nás dostane nadstandardní rozvoj ve všech oblastech vývoje v přátelském prostředí. Jsme Vaše druhá rodina.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40516
Praha, Stodůlky

Anglická školka Kryštof

Školky a Club Junior v různých lokalitách. Profesionální v přístupu i obsahu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40514
Černošice

Základní škola Monty School Ostrava

sme moderní soukromá anglická základní devítiletá škola s výukou vedenou českým učitelem a anglickým rodilým mluvčím v jedné třídě. Škola je registrovaným centrem Trinity College London. Jsme bilingvní škola, která je zapsaná v obou rejstřících MŠMT.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 938
Ostrava, Poruba

ZŠ Compass

Nabízíme kreativní a podnětné bilingvní prostředí, individuální péči o každé dítě, vlastní vzdělávací program s výukou Aj metodou CLIL, bohatou nabídku volnočasových aktivit.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 936
Praha, Kunratice

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Vysoká škola nabízí Bc., Mgr. a Ph.D studium. Prezenční i kombinovaná forma studia v oborech Mezinárodní vztahy a evropská studia, Mezinárodní obchod, Veřejná správa, Průmyslové vlastnictví, Humanitní studia. Studium v AJ. Studijní pobyty v zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 934
Praha, Strašnice

České vysoké učení technické v Praze - Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská

Nabízíme široké spektrum praktických i výzkumných oborů strukturovaného studia od matematiky, fyziky, IT, elektroniky, materiálové vědy. Zapojení do vědecko-výzkumných projektů s pobytem v zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 932
Praha, Staré Město
Sponzorované odkazy:

ZUŠ Praha 1, Biskupská

Nabízíme dětem od 5 do 18 let studium na hudebním, výtvarném a literárně dramatickém oboru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 930
Praha, Nové Město

Základní umělecká škola PRO ARTE VIVA, s.r.o.

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku hudebního, výtvarného, tanečního a literárně - dramatického oboru. Vyučujeme: klavír, flétny, elektrická kytara, baskytara, keyboard, akordeon, dechové nástroje, klasický a populární zpěv.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 928
Praha, Lhotka

Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o.

Střední škola založena již roku 1993 zajišťující výuku čtyřletého oboru cestovní ruch. Nadstandardní výuka výpočetní techniky a jazyků. Tři počítačové učebny, datové projektory v učebnách, výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a ruštiny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 926
Praha, Hloubětín

Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o.

Škola je ojedinělá délkou studia - denní, dálková, distanční a kombinovaná forma v oborech Veřejnosprávní činnost a Obchodní akademie trvá 4 roky. Nástavbové studium v oboru Podnikání, dálková, distanční a kombinovaná forma trvá 2 roky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 924
Praha, Troja

PELÍŠEK, s.r.o.

Školka zajišťuje celodenní péči o Vaše dítě s plnohodnotným výchovně vzdělávacím programem pod vedením zkušených pedagogů. Představuje tak alternativu ke klasické mateřské školce pro děti ve věku od 2,5 do 6 let. Kroužky: angličtina, logopedie, keramika, vaření, vědecké pokusy, flétna, pohybovky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 922
Praha, Krč

Jesle a školky Bambíno

Akreditovaná česko-anglická mateřská škola a jesle s flexibilním vzdělávacím programem pro děti od 6 týdnů do 7 let umístěná v prostorech prvorepublikové vily nabízí hravý program. Klademe důraz na zdravý životní styl a cizí jazyky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920
Praha, Vinohrady
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9