Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Soukromá střední škola výpočetní techniky

Střední škola zaměřená na vzdělávání v oblasti informačních technologií. Počítačové sítě, grafické systémy, SQL databáze, programování, tvorba www. Moderní, pravidelně obnovované vybavení. Tradice výuky IT, vysoká odbornost.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958562
Praha, Prosek

SOŠ logistických služeb Praha, Hrdlořezy

Poskytujeme bezplatné maturitní vzdělání v oblasti dopravy, přepravy, logistiky, ekonomiky, bankovnictví a poštovnictví. Spolupracujeme s mnoha logistickými a finančními organizacemi, kde studenti absolvují odborné praxe a následně naleznou širokou oblast uplatnění.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958560
Praha, Hrdlořezy

Soukromá střední odborná škola Start, s.r.o.

Denní studium čtyřletých maturitních oborů Cestovní ruch a Ekonomika a podnikání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958558
Praha, Hloubětín
Sponzorované odkazy:

Dobrá školka Praha, Čimice

Jsme česká soukromá školka. Přijímáme děti od 2 let. Max. 10 dětí na 1 učitele. Podporujeme logické myšlení. Pomáháme tento svět otevírat nejen nadaným dětem. Základem je NTC systém Menzy ČR. Naše přednosti: dobrá cena, odpolední kluby, akce pro rodiče s dětmi, výuka angličtiny i pro mladší školáky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958556
Praha, Čimice

Mateřská školka Seminarium

Jsme nestátní mateřská škola. Pro děti od 2 do 6 let. Důraz je kladen na dramatiku, rytmiku, logopedii, hudební výchovu, pohyb a tanec, výtvarné činnosti, ale ani jiné aktivity dětem nechybí. Slevy pro sourozence. Pro rodiče samoživitele: cena dohodou mimo ceník.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958554
Praha, Bohnice

Mateřská škola Beruška, s.r.o.

Jsme soukromá mateřská škola rodinného typu. Klidná vilová čtvrť, velká zahrada, parkování. Program dle individuálního výběru. Angličtina 6 hod. týdně hravou formou. Mateřská škola zaměřena na přirozený a zdravý vývoj dítěte. 22 dětí na 4 pedagogy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 4958552
Praha, Běchovice

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Veřejná vysoká škola s osmi fakultami a vysokoškolským ústavem. Univerzita s orientací na problematiku přírodních, sociálních a humanitních věd.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351058
České Budějovice 2

Veterinární a farmaceutická univerzita Brno

Univerzita nabízí studijní obory se zaměřením na veterinární medicínu, veterinární hygienu a ekologii a farmacii vyučované v českém i anglickém jazyce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2351024
Brno, Královo Pole

Technická univerzita v Liberci

Technická univerzita zajišťuje studium na šesti fakultách technického zaměření. Fakulta strojní, texitlní, přírodně-humanitní a pedagogická, ekonomická, mechatroniky, informatiky a mezioborových studií. Dále pak ústav zdravotnických studií, nanomateriály, pokročilé technologie a inovace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350978
Liberec I-Staré Město

Policejní akademie České republiky v Praze

Nabídka bakalářského, magisterského a doktorského studijního programu zaměřeného na bezpečnostně právní studia a bezpečnostní management.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350942
Praha, Kamýk
Sponzorované odkazy:

Univerzita Palackého v Olomouci

Provozujeme univerzitu, jenž zajišťuje studium na osmi fakultách humanitního, přírodovědeckého, pedagogického, právnického a sportovního zaměření.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350894
Olomouc

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně

Nabízíme studium na sedmi fakultách a jednom ústavu humanitního, technického, přírodovědeckého, zdravotnického a uměleckého zaměření. Provozujeme fakultu umění a designu, výrobních technologií a managementu, životního prostředí a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350862
Ústí nad Labem, Severní Terasa

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, spol. s r.o.

Soukromá vysoká škola zajišťující výuku bakalářských oborů sportovní a kondiční specialista a sportovní a volnočasový pedagog a navazjícího magisterského studia oboru wellness specialista. Nabízíme akreditovaný vzdělávací program vychovatelství.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350821
Praha, Hostavice

Mendelova univerzita v Brně

Univerzita nabízí studium na fakultách agronomického, lesnického a dřevařského, provozně ekonomického či zahradnického zaměření i na fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií. Možnost studia v rámci programu LLP/Erasmus.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350776
Brno, Černá Pole

Univerzita obrany

Vzdělávání, výchova a příprava vojenských profesionálů pro potřeby Armády České republiky a vědecká činnost ve prospěch resortu Ministerstva obrany.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350749
Brno, Veveří

Česká zemědělská univerzita v Praze

Univerzita se zaměřením na zemědělská, technická a ekonomická studia a výzkum.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350720
Praha, Suchdol

ZŠ profesora Josefa Brože Vlachovo Březí

Základní škola pro 450 žáků s družinou a jídelnou. Děti ve školní družině jsou zapojeny do různých kroužků jako je Kutílek, sportovní hry, aerobik, prostory ŠD využívají děti k tvoření, hraní a odpočinku po vyučování.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350682
Vlachovo Březí

ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Nové Strašecí

Základní škola pro 850 žáků se školní jídelnou a družinou. Škola je členěna na první a druhý stupeň. Na druhém stupni je v každém ročníku zřízena jedna třída s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350635
Nové Strašecí

ZŠ a MŠ Praha-Vinoř, Prachovická

Základní škola pro 540 žáků se školní družinou a jídelnou. Nabízíme zájmové kroužky anglické konverzace, tenisu, keramiky, výpočetní techniky, florbalu, badmintonu a divadla. V objektu se nachází tělocvična.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350591
Praha, Vinoř

ZŠ Svitavy, nám. Míru

Základní škola pro 500 žáků se školní družinou a knihovnou. Součástí školy jsou dvě tělocvičny, travnaté hřiště a hřiště s umělým trávníkem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350543
Svitavy, Město
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|