Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

ZŠ J. A. Komenského a MŠ, Přerov

Provozujeme státní základní školu pro 690 žáků se školní družinou a jídelnou. Pořádáme výlety, exkurze, kurzy a výcviky. Navštěvujeme divadelní představení a koncerty.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350511
Přerov II-Předmostí

ZŠ a MŠ Ostrava-Výškovice, Šeříková

Základní škola pro 600 žáků s jídelnou a družinou. V rámci výuky organizujeme návštěvy divadelních představení, tvůrčích dílen, exkurzí, besed a výstav. Zajišťujeme plaveckou výuku. Pořádáme velikonoční a vánoční jarmarky i sportovní soutěže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350460
Ostrava, Výškovice

I. ZŠ Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka

Základní škola pro 600 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme keramický, pěvecký, sportovní, jazykový a včelařský kroužek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350430
Roudnice nad Labem
Sponzorované odkazy:

ZŠ Říčany, Bezručova

Základní škola pro 750 žáků s družinou. Klademe důraz na vzdělávání žáků s poruchami učení, na podchycení a rozvíjení talentu, na rozvoj jazykových dovedností a rozvoje hudebnosti žáků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350390
Říčany, Radošovice

ZŠ T. G. Masaryka Kutná Hora

Základní škola pro 610 žáků s družinou a jídelnou a výukou anglického jazyka. Nabízíme zájmové kroužky cyklo-turistický, literárně-historický či anglického jazyka.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350359
Kutná Hora, Hlouška

ZŠ a MŠ Brno, Pastviny

Základní škola pro 540 žáků s družinou a jídelnou. K dispozici jsou pohybové, výtvarné a kvízové kroužky a kroužek angličtiny, gymnastiky a plavání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2350306
Brno, Komín

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod

Státní střední odborná škola zajišťující výuku čtyřletých oborů design skla, aplikovaná chemie a produktový design.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347729
Železný Brod

ZUŠ Miloslava Stibora - výtvarný obor, Olomouc

Provozujeme základní uměleckou školu s celkovou kapacitou 640 míst. Zaměřujeme se na výuku výtvarného oboru. Pro žáky pořádáme kulturní a společenské akce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347629
Olomouc, Nová Ulice

ZUŠ Bohuslava Martinů, Havířov

Základní umělecká škola pro 1200 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347527
Havířov, Město

ZUŠ Zlín, Štefánikova

Základní umělecká škola pro 1400 žáků. Nabízíme výuku ve výtvarném, hudebním, tanečním a literárně-dramatickém oboru. Organizujeme koncerty i výstavy. Účastníme se různých soutěží a akcí. Věnujeme se hře na klavír, varhany, akordeon, flétnu, cimbál i zpěvu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347423
Zlín
Sponzorované odkazy:

Střední umělecká škola Ostrava

Státní střední odborná škola zajišťuje výuku čtyřletých oborů v oblastech design, fotografie, grafika, animace, ilustrace, keramika a malba. Kapacita školy je 256 studentů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347346
Ostrava, Moravská Ostrava

ZUŠ Bedřicha Smetany Nové Město nad Metují

Základní umělecká škola pro 700 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Žáci se účastní různých výtvarných a pěveckých soutěží i tanečních přehlídek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347259
Nové Město nad Metují

Vyšší odborná škola a Střední umělecká škola Václava Hollara Praha

Státní střední umělecká škola pro 140 žáků zajišťující výuku čtyřletých oborů grafický design a výtvarné zpracování keramiky a porcelánu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347132
Praha, Vinohrady

Střední škola umění a designu, stylu a módy a Vyšší odborná škola Brno

Státní střední škola zajišťující výuku čtyřletých oborů užitá malba, fotografie a média, obchodní podnikání a propagace, modelářství a návrhářství oděvů, scénická a výstavní tvorba, grafický a průmyslový design. Pořádáme lyžařské, vodácké a sportovně turistické kurzy. Nabízíme sportovní kroužky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2347049
Brno-město

ZUŠ Plzeň, U Jam

Základní umělecká škola pro 900 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů. Žáci mohou navštěvovat výuku hry na klavír, smyčce, dechové nástroje, kytaru, bicí, akordeonové a keyboardové nástroje. Dále se mohou věnovat zpěvu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346802
Plzeň, Bolevec

ZUŠ Praha 7, Šimáčkova

Provozujeme základní uměleckou školu pro 930 žáků se zaměřením na výuku hudebních a výtvarných oborů. Nabízíme výuku hry na klavír, cembalo, flétnu, hoboj, housle kytaru, harfu a další. Vedeme chlapecký a komorní pěvecký sbor.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346738
Praha, Holešovice

Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem

SŠ a ZŠ nabízejí širokou škálu oborů středního vzdělání a vzdělávacích programů pro dospělé. Poskytuje žákům širokou nabídku potravinářských a službových oborů.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346669
Ústí nad Labem, Krásné Březno

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy

Zajišťujeme vzdělání programy studijní: agropodnikání, informatika a ekonomika v podnikání, gastronomie, ekologie a životního prostředí, veřejnosprávní činnost. Nabízíme učební obory: cukrář, pekař, kuchař, kuchař-číšník, řezník, zahradník.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346294
Klatovy IV

Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd

Vyučujeme obory kadeřník, kuchař-číšník, krejčí, zahradník-aranžér květin a nástavbové maturitní studium. Nabízíme rodinnou atmosféru, individuální přístup, stáže v zahraničí. Dny otevřených dveří.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346225
Velký Újezd

Střední škola služeb a řemesel Stochov

Státní střední škola vyučuje tříleté obory: klempíř, instalatér, zedník, kuchař-číšník, kadeřník, operátor skladování; čtyřleté s maturitou: gastronomie, kosmetické služby, hotelnictví, turismus. Nabízíme nástavbové studium podnikání denní, dálkové.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346140
Stochov
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|