Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín

Zahradnická a zemědělská škola byla založena v roce 1850. Koncepce vzdělávání je zaměřena na tvorbu krajiny a péči o ní. Vyučujeme maturitní obory agropodnikání, zahradnictví, veterinářství a tříleté obory prodavač - florista, farmář, zahradník - florista a zahradnické práce (učební obor typu E).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2346062
Děčín XXVII-Březiny

Odborná střední škola podnikatelská Kolín, s.r.o.

Škola nabízí obory Ekonomika a podnikání, Reprodukční grafik pro média, Užitá fotografie a média, ICT - aplikace osobních počítačů, Požární ochrana.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345987
Kolín IV

Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň

SPŠD nabízí obory středního vzdělání s maturitní zkouškou (silniční a letecká doprava, provoz a ekonomika dopravy, autotronik, mechanizace a služby, ekologie, požární prevence), s výučním listem (automechanik, klempíř, lakýrník, čalouník, železničář).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345893
Plzeň, Bolevec
Sponzorované odkazy:

Střední průmyslová škola elektrotechnická Praha 10

Státní střední průmyslová škola nabízí denní studium maturitních oborů: Technické lyceum - průmyslový design, programování, Elektrotechnika - lékařské přístroje, řídicí systémy, inteligentní budovy, Informační technologie - programování, CAD systémy, správa systémů a sítí, tvorba webových stránek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345844
Praha, Malešice

Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299

Nabízíme studijní obory: 23-41-M/01 Strojírenství, 18-20-M/01 Informační technologie a 78-42-M/01 Technické lyceum. Máme vlastní domov mládeže, školní jídelnu a plavecký bazén. Aktivity HTEC, MS IT Academy, Autodesk Academia, Cinema 4D Academy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345807
Praha, Strašnice

Střední zahradnická škola Ostrava

Nabízí studium v maturitních oborech Zahradnictví se zaměřením na exteriéry, interiéry a design (uplatnění: florista, navrhování a projektování zahrad)a Přírodovědné lyceum, dále v perspektivních učebních oborech Zahradník a Prodavač květin florista.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345763
Ostrava, Hulváky

Mateřská škola, Ústí nad Labem, Karla IV. 1241/41

Jsme dvoutřídní mateřskou školou, která má rodinnou atmosféru. Nabízíme výtvarný kroužek, hru na flétnu, sportovní kroužek, keramiku a seznámení s angličtinou. Vyjíždíme s dětmi na ozdravné pobyty. Naším cílem je šťastné dítě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345697
Ústí nad Labem, Střekov

Anglická školka a škola Kryštof

Školky a Club Junior v různých lokalitách. Profesionální v přístupu i obsahu. Nabízíme výuku angličtiny pro děti od 3 do 18 let a výuku angličtiny, němčiny a španělštiny pro dospělé.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2345610
Praha, Vinohrady

Mateřská škola Beránek, s.r.o.

Soukromá mateřská škola pro děti od 2 do 6 let, akreditovaná MŠMT. Nabízíme kvalitní péči a výuku dle vlastního vzdělávacího programu. Uplatňujeme individuální přístup ke každému dítěti. Zápis k docházce probíhá během celého školního roku.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332730
Praha, Kamýk

Školička Na Vyhlídce

Provozujeme soukromou mateřskou školu a jesle pro děti od 18 měsíců. Individuální přístup k dětem, odborný personál, vzdělávací programy, nadstandardní péče o děti. Pohybové, kreativní i jazykové kurzy. Krásné prostředí s vlastní zahradou.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332446
Praha, Prosek
Sponzorované odkazy:

Medvídkova školka

Mateřská škola pro děti od 2 – 6ti let. Aktivity: výtvarná výchova, zpívánky, angličtina, rytmika, cvičení a jóga, tanečky, keramika, jezdecká školka, didaktické a preventivně-logopedické hry, rozvoj řeči a slovní zásoby, předškolní příprava a další.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332354
Praha, Uhříněves

Mateřská škola Meziškolská

MŠ pro děti od 3 - 6ti let s možností zvykací doby na začátku docházky. Nabízíme kvalitní výchovný program, sportovní činnosti, divadla v MŠ, letní tábor, kroužky - AJ, výtvarná a tělesná výchova, plavání, všestranná příprava na vstup do ZŠ.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332281
Praha, Břevnov

Montessori školka a vzdělávací centrum Vyšehrádek s.r.o.

Rodinné centrum funguje jako montessori školka a mateřská školka. Zároveň pořádáme příměstské tábory, kurzy neverbálních technik, jógu, kroužky, montessori pracovny, vzdělávání, cvičení rodičů a dětí, montessori kurzy (i pro dospělé) a výrobu montessori pomůcek.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332154
Praha, Vyšehrad

SOVIČKA Mateřská školka

Nově otevřená soukromá mateřská škola se nachází v klidném prostředí s kapacitou 25 dětí. Přijímáme děti od 1,5 do 6 let na celodenní nebo dopolední docházku. V objektu velká zahrada, v klidném okolí školky možnost bezpečných vycházek. Nabízíme pro děti pestrou stravu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2332038
České Budějovice 3

Průhonická labuť, s.r.o.

Anglická školka, česko-anglická školka, jesle, zájmové kroužky a kurzy angličtiny. Jedinečné vzdělávací programy. Rodilí mluvčí, logopedie, psychologické poradenství. Nadstandardní vybavení, interaktivní tabule, I care systém.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331889
Čestlice

Školička Pohádka

Naše školka rodinného typu se nachází v klidné části centra města. Přijímáme děti od 2 – 5 let. Máme bohaté zkušenosti s dětmi, které se obtížně přizpůsobují velkému kolektivu. Doba hlídání je individuální, zápis celoroční.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 2331780
Praha, Vršovice

Beehive International School

Soukromá mateřská a základní škola. Kvalifikovaní a zkušení pedagogové využívají svým individuálním přístupem osobního maxima každého dítěte. Školka i škola sídlí v klidné lokalitě Královských Vinohrad.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1551223
Praha, Vinohrady

Kouzelné školy - mateřská škola a základní škola

Naše mateřská a základní škola vznikly v roce 2009 jako školská právnická osoba s cílem využívat při vzdělávání metodu Montessori, a tím rozvíjet přirozené nadání každého dítěte. Naší vizí jsou spokojené a vyrovnané děti, které navštěvují školu s radostí a nadšením.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1551166
Praha, Vršovice

DINO SCHOOLS of PRAGUE, a.s.

V ČR ojedinělá koncepce propojení tří na sebe navazujících školních zařízení - mateřská škola, základní škola (1. - 5. ročník), osmileté gymnázium, poskytující plnohodnotné základní a středoškolské vzdělání zaměřené především na výuku cizích jazyků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1551112
Praha, Petrovice

Gymnázium, základní škola a mateřská škola Mánesova, s.r.o.

Provoz soukromé základní školy se zaměřením na výuku žáků nadaných či motivovaných. Základní téma učiva rozdělujeme na historické, přírodovědné, zeměpisné, kulturní. Klademe důraz na výtvarné, hudební i pracovní činnosti.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1551029
Sokolov
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|