Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium

Provozujeme anglickou základní školu a školní družinu s nabídkou zájmových kroužků. Vyučujeme formou hry. Nabízíme česko-anglický vzdělávací program. Pořádáme tématické výlety. Vyznačujeme se širokou nabídkou mimoškolních aktivit.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550959
Jesenice, Osnice

Park Lane International School, a.s.

Naše mezinárodní mateřská a základní škola poskytuje vzdělání v anglickém jazyce dětem ve věku 2 - 12 let. Výuku podle britských osnov vedou kvalifikovaní a zkušení učitelé. Důraz je kladen i na český program.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550791
Praha, Střešovice

Základní škola Větrník

Jsme škola s přátelskou atmosférou a důrazem na kvalitu vzdělání. Ve třídách je maximálně 15, dětí, což umožňuje zachovat individuální přístup k žákům a jejich potřebám. Angličtina od první třídy, druhý cizí jazyk od čtvrté. Zvýšený počet hodin tělesné výchovy.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550727
Čelákovice
Sponzorované odkazy:

1. Kladenská soukromá základní škola

Provozujeme soukromou základní školu. Filozofií školy je individuální přístup ke každému žákovi a zároveň vytvoření přátelského a podnětného prostředí. Počet žáků ve třídě bude do 15, aby byl zajištěn individuální přístup.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550625
Kladno, Kročehlavy

6.ZŠ Kolín

Základní škola s rozšířenou výukou cizích jazyků (anglický, německý, francouzský a ruský jazyk), školní jídelnou jídelnou, družinou a školním klubem.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550481
Kolín V

Základní škola Livingston

Naše soukromá základní škola vychovává zdravě sebevědomé děti, které vidí svět v souvislostech a umí spolupracovat. Škola disponuje nadstandardním vybavením, plně vybavenou Montessori pracovnou a důraz klade na výuku cizích jazyků.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550414
Praha, Čakovice

Univerzita Jana Amose Komenského Praha, s.r.o.

Soukromá vysoká škola nabízí bakalářské a magisterské studium se zaměřením na obory andragogika, speciální pedagogika, evropská hospodářskosprávní studia, manažerská studia, právo v podnikání, sociální a masová komunikace a vzdělávání dospělých.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550326
Praha, Žižkov

Vysoká škola realitní - Institut Franka Dysona, s.r.o.

Nabízíme vzdělání v bakalářském stupni studia ve studijním programu Nemovitý majetek s obory Realitní makléř a Oceňování nemovitostí. Provádíme kurzy ke zkouškám insolvenčního správce a mediátora. Dále vyučujeme angličtinu. Zaměřujeme se také na stavební angličtinu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550223
Brno, Trnitá

Bankovní institut vysoká škola

Studium na soukromé vysoké škole v oborech: Bankovní management, Ekonomika a management podniku, Informační technologie a management, Oceňování majetku, Finance. Jsme akreditovaným certifikačním orgánem v oblasti účetnictví a oceňování majetku. Kurzy celoživotního vzdělávání.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550117
Praha, Stodůlky

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

VŠFS je stabilní soukromá univerzita, která je na trhu přes 15 let. V portfoliu má všechny stupně vzdělání (bakalářské, magisterské, doktorské). Lze studovat manažerská studia MBA, nebo programy v angličtině. VŠFS je držitelem certifikátu ECTS Label, který zaručuje kvalitu.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1550008
Praha, Vršovice
Sponzorované odkazy:

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze

Provozujeme vzdělávací instituci s nabídkou výuky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů včetně programů celoživotního vzdělávání. Poskytujeme možnost studia při zaměstnání. Zaměřujeme se na vzdělávání v ekonomickém a manažerském oboru či inženýrské pedagogice.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549958
Praha, Dejvice

České vysoké učení technické v Praze

Provozujeme veřejnou vysokou školu s nabídkou studia na osmi fakultách technického zaměření v bakalářských, magisterských a doktorských programech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549932
Praha, Dejvice

Ústav práva a právní vědy, obecně prospěšná společnost

Poskytujeme manažerské vzdělávání v podobě profesních programů MBA. Jako první jsme začali nabízet MBA zaměřené na právní disciplíny, jejichž studium probíhalo v českém jazyce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549883
Praha, Holešovice

University of New York in Prague

Nabízíme možnost získat bakalářský diplom z americké Empire State College/State University of New York a studium v programech BBA, LLM, MA a MBA ve spolupráci s prestižními americkými a evropskými univerzitami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549841
Praha, Vinohrady

Vysoká škola regionálního rozvoje

Zajišťujeme tříleté bakalářské studium Bezpečnostní management v regionech a Management rozvoje měst a regionů, a to v prezenční a kombinované formě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549792
Praha, Řepy

VŠTE ČB České Budějovice 4 - Vysoké školy

Profesně zaměřená vysoká škola, neuniverzitního typu. Nabízíme možnost bezplatného studia v bakalářských a magisterských oborech Strojírenství, Ekonomika podniku, Stavební management, Konstrukce staveb, Technologie dopravy a přepravy a Logistické technologie. V prezenční či kombinované formě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549762
České Budějovice 4

ZUŠ Plumlov

Základní umělecká škola se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Vyučujeme hru na housle, violu, kontrabas, klavír, elektrické klávesové nástroje, varhany, zobcové a příčné flétny, hoboj, klarinet, saxofon, trubku, tubu, bicí či na kytaru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549713
Plumlov

ZUŠ Vladislava Vančury Háj ve Slezsku

Provoz základní umělecké školy pro 600 žáků se zaměřením na výuku hudebních a výtvarných oborů. K dispozici je akordeonové, strunné, dechové, klávesové, smyčcové a pěvecké oddělení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549666
Háj ve Slezsku

ZUŠ Miroslav, Komenského

Základní umělecká škola pro 190 žáků. Zaměřujeme se na výuku hudebních a tanečních oborů. Vyučujeme hře na dechové i smyčcové nástroje, flétnu, klavír, klarinet a saxofon. Účastníme se soutěží, koncertů a různých vystoupení.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549617
Miroslav

ZUŠ Němčice nad Hanou

Provozujeme základní uměleckou školu pro 701 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. Pořádáme soutěže a projekty ve všech oborech. Vyučujeme hraní na klávesové, smyčcové, dechové či bicí nástroje a kytaru.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549571
Němčice nad Hanou
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >|