Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

Střední škola managementu a služeb, s.r.o.

Střední škola nabízí čtyřleté studijní obory: grafický design- propagační výtvarnictví, projektový management, management obchodu, cestovního ruchu a management sportu, kosmetické služby. Dále tříleté učební obory aranžér- vizuální propagace, kadeřník-vlasový design a kuchař-číšník.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549014
Praha, Háje

SOŠ multimediální a propagační tvorby, s.r.o.

Škola nabízí čtyřleté denní studium s maturitou výtvarného oboru Multimediální tvorba, se zaměřením na Animace a multimédia a Fotografie a média. Dále nabízíme studium oboru Ekonomika a podnikání s výtvarnými zaměřeními: Počítačová grafika a výtvarnictví, Design a programování her, Produkce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1548996
Praha, Chodov

PLZEŇSKÁ OBCHODNÍ AKADEMIE, s.r.o.

Obchodní akademie nabízí denní i dálkové maturitní studium a pomaturitní studium. Volitelné obory obchodní akademie - Masmediální komunikace, Cestovní ruch, Sociálně - právní.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1548825
Plzeň, Jižní Předměstí
Sponzorované odkazy:

SOŠ a SOU Neratovice

Nabízíme studium v oborech: veřejnosprávní činnost, karosář, mechanik opravář motorových vozidel, instalatér, zedník, kuchař-číšník, operátor skladování, prodavač, kadeřník, hotelnictví, gastronomie, obchodník, provozní technika, dopravní prostředky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1548801
Neratovice

Gymnázium Hello

Čtyřleté všeobecné gymnázium s rodinnou atmosférou a individuálním přístupem. Rozšířená výuka cizích jazyků i s rodilými mluvčími (angličtina, španělština, němčina).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1548772
Ostrava, Poruba

Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň

Nabízíme učební obor Rybář, studijní obor Ekologie a ochrana krajiny-vodohospodář a 2-leté nástavbové studium Rybářství. Bezproblémové pracovní uplatnění.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1284769
Třeboň II

Střední škola Horní Bříza - Střední školy, vzdělávání

Učiliště nabízí vzdělávání a získávání kvalifikace ve dvouletých a tříletých učebních oborech. Vyučuje obory Sádrokartonář, Keramik, Zámečník, Elektrikář, Keramické práce, Kamnář, Obkladač, Strojní výroba, Elektrotechnická výroba, Keramický průmysl.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953299
Horní Bříza

Euroškola - střední odborná škol Praha, Troja

Soukromá střední odborná škola zaměřená na výuku ekonomických předmětů a cizích jazyků. Nabízíme obor Ekonomika a podnikání - 4 roky maturitní denní studium a obor Podnikání - 2 roky dálkové nástavbové studium.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920532
Praha, Troja

Střední odborné učiliště gastronomie a podnikání Praha, Hloubětín

Státní střední odborné učiliště zajišťuje výuku čtyřletých a tříletých oborů hotelnictví a gastronomie a nástavbového studia v oboru podnikání. Škola má vlastní domov mládeže.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693080
Praha, Hloubětín

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické

Jsme jediná komplexní škola puškařských a uměleckých oborů v celé ČR. Naše střední škola nabízí tříleté učební, čtyřleté maturitní obory, rekvalifikace a dálkové bakalářské studium. Možné ubytování pro studenty, stravování a bohaté sportovní vyžití.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 692963
Uherský Brod
Sponzorované odkazy:

Střední průmyslová škola dopravní

Nabízíme čtyřleté a tříleté obory středního vzdělání pro žáky jak s intelektuálními, tak s manuálními předpoklady pro studium. V oborech konstrukce a provozu elektronických počítačových systémů a ekonomiky dopravy, elektrooborech, autooborech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40526
Praha, Motol

Sportovní a podnikatelská střední škola

Střední škola nabízí jak všeobecné vzdělání (cizí jazyky, počítače, informatika, internet), tak odbornost (podnikání, ekonomika, management, marketing, personalistika, účetnictví, možnost studia fotbalu a hokeje).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40524
Plzeň, Východní Předměstí

Střední škola hotelnictví a gastronomie SČMSD Praha, s.r.o.

Naše hotelová škola nabízí střední vzdělání s maturitní zkouškou: obor hotelnictví, gastronomie, cestovní ruch, nástavbové studium: obor gastronomie, podnikání a střední vzdělání s výučním listem: obor kuchař - číšník, cukrář.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40520
Praha, Klánovice

Soukromá střední škola cestovního ruchu ARCUS, s.r.o.

Střední škola založena již roku 1993 zajišťující výuku čtyřletého oboru cestovní ruch. Nadstandardní výuka výpočetní techniky a jazyků. Tři počítačové učebny, datové projektory v učebnách, výuka angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a ruštiny.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 926
Praha, Hloubětín

Soukromá střední škola DANAÉ, s.r.o.

Škola je ojedinělá délkou studia - denní, dálková, distanční a kombinovaná forma v oborech Veřejnosprávní činnost a Obchodní akademie trvá 4 roky. Nástavbové studium v oboru Podnikání, dálková, distanční a kombinovaná forma trvá 2 roky.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 924
Praha, Troja
|< < 1 2