Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |
Mateřské školy | Střední školy | Umělecké školy | Vysoké školy | Základní školy

České vysoké učení technické v Praze

Provozujeme veřejnou vysokou školu s nabídkou studia na osmi fakultách technického zaměření v bakalářských, magisterských a doktorských programech.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549932
Praha, Dejvice

Ústav práva a právní vědy, obecně prospěšná společnost

Poskytujeme manažerské vzdělávání v podobě profesních programů MBA. Jako první jsme začali nabízet MBA zaměřené na právní disciplíny, jejichž studium probíhalo v českém jazyce.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549883
Praha, Holešovice

University of New York in Prague

Nabízíme možnost získat bakalářský diplom z americké Empire State College/State University of New York a studium v programech BBA, LLM, MA a MBA ve spolupráci s prestižními americkými a evropskými univerzitami.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549841
Praha, Vinohrady
Sponzorované odkazy:

Vysoká škola regionálního rozvoje

Zajišťujeme tříleté bakalářské studium Bezpečnostní management v regionech a Management rozvoje měst a regionů, a to v prezenční a kombinované formě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549792
Praha, Řepy

VŠTE ČB České Budějovice 4 - Vysoké školy

Profesně zaměřená vysoká škola, neuniverzitního typu. Nabízíme možnost bezplatného studia v bakalářských a magisterských oborech Strojírenství, Ekonomika podniku, Stavební management, Konstrukce staveb, Technologie dopravy a přepravy a Logistické technologie. V prezenční či kombinované formě.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1549762
České Budějovice 4

Vysoká škola sociálně správní, Institut celoživotního vzdělávání Havířov, o.p.s.

Vysokoškolské studium bakalářských oborů. Nabízíme denní, kombinované studium v oborech veřejná ekonomika a správa, management v sociální oblasti. Celoživotní vzdělávání v oblastech veřejné správy, ekonomiky, výpočetní techniky a rekvalifikace.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 1285033
Havířov, Město

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o. Praha, Troja

Provozujeme soukromou vysokou školu nabízející studium v akreditovaných Bc. a Mgr. oborech Hotelnictví v české i anglickém jazyce, Management cestovního ruchu, Marketingové komunikace ve službách, Management hotelnictví a lázeňství, Management destinace cestovního ruchu a MBA.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 953463
Praha, Troja

NEWTON College - vysoká škola managementu a psychologie

Vysoká škola se zaměřením na moderní výuku managementu, psychologie a ekonomie. Nejlépe hodnocená soukromá VŠ v ČR roku 2012 – 2014.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 920699
Brno-město

Anglo-americká vysoká škola, o.p.s.

Nabízíme akreditované bakalářské a magisterské programy vyučované v angličtině. Poskytujeme studium založené na amerických a britských tradicích a multikulturní prostředí. Možnost studia na partnerských univerzitách v USA.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693830
Praha, Malá Strana

Vysoká škola práva, politologie CEVRO Institut, o.p.s.

Vysoká škola práva, politologie, mezinárodních vztahů, ekonomie a bezpečnostních studií.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 693662
Praha, Nové Město
Sponzorované odkazy:

ART & DESIGN INSTITUT, s.r.o.

1. soukromá VŠ uměleckého výtvarného zaměření v ČR. Mezinárodně uznávaný Bc.A. s mezinárodními kontakty. Vyučují renomovaní umělci a profesoři. Umělecká vysoká škola s moderní koncepcí pro moderní umělce. Studium umění slouží pro praxi a kvalitní uplatnění, souběžné studium 2 kreativních předmětů
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40539
Praha, Nusle

Vysoká škola manažerské informatiky, ekonomiky a práva, a.s.

Nabízíme bakalářské (Bc.) studium v oborech Aplikovaná informatika, Manažerská ekonomika, Právo ve veřejné správě a Právo v podnikání. Obory jsou zaměřené na informatiku, ekonomiku a právo. Studium ve všech oborech probíhá jak formou prezenčního studia, tak i formou dálkového studia.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40537
Praha, Smíchov

Soukromá vysoká škola ekonomických studií

Nabízíme magisterské studium v oborech Ing.: Strategický management, Management firemních financí, Management v mezinárodním podnikání. Bakalářské studium Bc.: Mezinárodní ekonomika a právo, Management organizací a Účetnictví. Je možné studium prezenční i kombinované (dálkové).
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 40535
Praha, Libeň

Metropolitní univerzita Praha, o.p.s.

Vysoká škola nabízí Bc., Mgr. a Ph.D studium. Prezenční i kombinovaná forma studia v oborech Mezinárodní vztahy a evropská studia, Mezinárodní obchod, Veřejná správa, Průmyslové vlastnictví, Humanitní studia. Studium v AJ. Studijní pobyty v zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 934
Praha, Strašnice

České vysoké učení technické v Praze - Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská

Nabízíme široké spektrum praktických i výzkumných oborů strukturovaného studia od matematiky, fyziky, IT, elektroniky, materiálové vědy. Zapojení do vědecko-výzkumných projektů s pobytem v zahraničí.
Smazat/Editovat/Topovat
ID: 932
Praha, Staré Město
|< < 1 2